baner

Na lodi Ateliér

Ne všechny akce v Ateliéru by se daly označit za úchylné. Některé jsou vskutku jen zaměřené na všeobecnou zábavu a odreagování. Kostýmovek už bylo několik a vždy se účastníci náramně bavili. Poslední kostýmový večer s tématem Námořníci stál ale opravdu za to.

(autor: Igy z Leathers.cz) Loď vyplula v pátek 22. června podle plánu v osm hodin. Ze začátku, než se ještě vzdálila od pobřeží, nabírala opožděné členy posádky, kteří se asi zdrželi loučením s rodinou i ratolestmi před tou náročnou a dlouhou cestou do teplých krajů. Kolem půl deváté, když se loď přiblížila k rovníku, ale již byla paluba plná a sešlo se mnoho námořníků a námořnic, pirátů a pirátek a dokonce dva zbloudilí turisté v plavkách.

Po sečtení posádky a představení kapitána pirátské lodi se tedy mohla posádka vrhnout na křest nováčků při prvním překročení rovníku. Kapitánův pobočník se chopil pádla a všechny vyzval, aby přikročili a byli pokřtěni. Pádla se nejdříve někteří báli a dozorce s utěšovatelkou museli prvních pár doslova přivléci. Další ale již bránili svoji hrdost a kuráž a došli si pro tři rány velkým pádlem dobrovolně. Nakonec i kapitán se svými pobočníky bezostyšně okusili pádlo, aby to ostatním nebylo líto. Pro zlepšení nálady pak mohli všichni zaujatě sledovat dvě nádherné, vlnící se, havajské tanečnice za poklidných rytmů tichomořských ostrovů.

Po krátké plavbě loď dorazila do prvního přístavu na cestě, kde všem unaveným mořským cestovatelům nabízela místní paní principálová rozptýlení a slibovala neviděné – mořskou pannu! Nikdo z mořských vlků, ať byl sebezkušenější, mořskou pannu ještě dříve neviděl, takže se hned šla celá posádka podívat. Nicméně brzo poznali, že ani nyní ji neuvidí. Dívčina v bazénku příliš mořsky nevypadala a o jejím panenství se také vedly debaty. Lodní dozorce se proto hned chopil svých důtek a obě výtečnice jak se patří vyplatil, až byly jejich páry zadních měšců celé nateklé. Posádka se pak raději vrátila na loď, aby se uklidnila při dalším úžasném tanci obou vířících havajanek.

Za nedlouho už ale kocábka připlula v cíli jejich plavby (pro bezpečí našich pirátů nesdělíme, ve kterém přístavu že zakotvili) a unavení piráti se přesunuli do krčmy. V rumovém opojení si příliš nerozumněli s nerudným hostinským, který je hodlal vyvést ven a nejlépe zpět na loď. Ale posilněni rumem, zdárně ho ignorovali. Paní hostinská  na ně byla přívětivější a rázně jim vehnala do náruče při místní běhny, aby si námořníci užili. Chvíli se sice dohadovali, kterou si kdo vezme, ale nakonec se dohodli, že si prostě každý vezme tu, která se nejvíc podobá jeho ženě, aby v tom nedělali zas takový bordel. Náhle je k nim ale přiřítil kapitánův pobočník a v náručí držel skutečnou mořskou pannu! Nejdřív tomu nechtěli uvěřit, ale když si ji patřičně ošahali, nechtěli už žádnou jinou. Vyměnili ji za tři běhny podobné jejich manželkám a kapitánův pobočník si asi večer hezky užil. Zato naši tři piráti tvrdě narazili, protože i když byla panna krásná, nikomu se v ploutvi nepodařilo najít otvor, do kterého by mohli vypustit své nedočkavé plavčíky.

A jaké dobrodružství nám připraví naše milá posádka lodi Ateliér příště? To se necháme překvapit, ale již teď se všichni velice těšíme.


Copyright © 2010. Všechna práva vyhrazena