baner

Poslední jehlový workshop ve starém

Pátek 13. je takové trochu ďábelské datum a proto byl i ideálním termínem na poslední workshop ve starých prostorách BDSM klubu. Jehly "pro pokročilé" byly jeho ideální náplní. A je v zásadě jedno, že shoda termínu a posledního workshopu byla prostě náhoda.

Osvědčené píchací duo Ňufinka a Míla zahájilo krátce po půl osmé. Program zněl jasně - ukážeme vám jaké netradiční hračky jsme dnes přinesli, nafasujete tradiční workshopové balíčky a pak vzhůru do akce. Tenhle workshop byl totiž opravdu akční a přítomní nováčci získávali základy spíše stylem jeden na jednoho. Ostatně Ateliér se zaplnil převážně zkušenými matadory a tomu odpovídaly i předváděné nové hračky - dlouhé jehly a jehlice, skarifikace, prorážecí jehly s průměrem v řádu milimetrů a jako bonus ukázka závěsu na háky. Prostě vše pro ty, kteří si s jehlami a krví hrají už dlouho.

Jehlové workshopy mají obecně jednu výhodu - skupina lidí, která je na podobné aktivity, je poměrně malá. I to bylo důvodem, že po celý večer byly všechny dveře otevřeny, méně zkušení se ptali zkušenějších, všichni se mohli podívat na všechno co kde probíhalo. Prostě perfektní workshopové zakončení jedné etapy a teď nezbývá než se těšit na nové prostory.


Copyright © 2010. Všechna práva vyhrazena