baner

VIP Femdom Párty

První Danielina Femdom v Atelieru Strašnice očima Mrs. Bojek - zdroj - http://mujweb.cz/subdom/report.htm

Femdom párty 3.10.2014

Jednoho dne mi v poště přišla pozvánka na VIP FemDom párty do Ateliéru. V pozvánce stálo, že mohu sebou vzít i 3 další členy doprovodu. Jasná volba padla na s.Adeho, který mě bude doprovázet jako služka-stoleček a oslovila jsem i Dalmatina. Ten mě bude doprovázet na vodítku. Je to totiž lidský pejsek.
Odjezd je domluven na pátek v 14 hodin, ale Dalmatin se omlouvá za zdržení. Konečně přijíždí s půlhodinovým zpožděním a další půl hodiny čekáme až se převlékne do psího oblečku. Ještě převezmu klíček od jeho CB a můžeme vyrazit. Do Ateliéru je cesta dlouhá, zvláště, když je na cestě mnoho oprav. S.ade to ale zvládl a tak přijíždíme jen s menším zpožděním proti plánu.
Prvně dovádím Dalmatina do Ateliéru. Zdravím se s Paní Danielou. Hned u dveří se mi začínají věnovat sluhové. Zatím nic nepotřebuji a tak odvádím a uvazuji Dalmatina u sedačky a kde musí hlídat a čekat, až se ustrojím. Vracím pro s.Adeho a mizíme v převlékárně. Nejprve mi s.Ade pomáhá s převlečením do latexu, vše pečlivě leští a potom měním jeho osobu do pozice služky-živého stolečku. Přesunujeme se k sedačkám a určuji Adéle, služce její pozici.
Jen chvíli po té co jsme připraveni se slova ujímá paní Daniela. Vítá přítomné dámy a jejich doprovod. Ten tvoří subíci na vodítkách, služky, atd. Každé dámě je během večera k ruce kterýkoliv z mužských sluhů, kteří mají jednotný „úbor" , černé kalhoty, holou hruď a motýlka.
Zdravím se s několika dalšími dámami a za chvíli začíná soutěž v házení kroužků na připínací penis, který má můj dalmatin připevněný na záda. Každá z dam mohla nominovat svého subíka. Ani jednomu se však nepovede hodit kroužek, jen jednomu zůstane přichycený na zádech. Toho nakonec porota určí jako vítěze. Odcházíme se občerstvit. Adéla- stoleček nás již netrpělivě očekává, aby nám mohla předat se svými dlouhými nehtíky pití. Kterákoliv z dam, která se během večera zastaví, tak si odkládá skleničku na stoleček. Adéla drží statečně.
Sluhové se snaží a roznáší občerstvení, pochutiny a je tu již další soutěž. Tentokrát se budou vázat kozačky. 4 Dámy propůjčí své nožky v kozačkách, včetně mě. Vždy ten lepší postupuje do dalšího kola. Finále je potom vázání kozaček nad kolena které mám já.
Vracím se zpět do křesla, Adéla mi podává pití se svými modrými velmi dlouhými nehty. Já si uvědomuji, že Dalmatin nedostal pít. Vytahuji tedy misku a posílám jednoho ze sluhů, aby ji omyl a naplnil pitnou vodou. Ten se vrací a tak ji mohu dát Dalmatinovi, který ji hned vychlemtá. Kdykoliv se jdu projít Dalmatin mě následuje u nohy. Nejinak tomu je i v případě, kdy se jdu podívat na další soutěž. Sub osoby mají rozeznat z několika typů „bacátek" o jaký typ se jedná. Určení typu není jednoduché protože se jedná o různé „náhražky". Vítězí ten kdo má nejvíce bodů, nikdo však neuhádl všechny.
Když jsem se uvelebila v křesle, paní Daniela vyhlásila soutěž tentokrát pro dámy. Sluhové roznáší tužky a dotazníčky. O chvíli později i první z pěti nealkodrinků. Každá z dam má uhodnout co právě popíjí. Aby to nebylo tak jednoduché, je zbarven jinak, než jsme zvyklé. Posuzujeme chuť a vyplňujeme dotazník. Odložené sklenky se kupí na Adéle- stolečku. To však trvá jen chvíli, stačí ukázat a sluhové s tácy chybu napravují. Sklenice jsou sklizeny, dotazníčky odevzdány a probíhá vyhlášení. Jen jedna jediná dáma poznala všechny drinky. Já uhodla 4.
Večer se posunuje k půlnoci a Paní Daniela a majitelé Ateliéru si nás hýčkají. Sluhové kmitají a roznáší pochutiny. První dámy se loučí a odchází. Zábava však pokračuje. Přece jen je stále o čem povídat.
Když je hodina po půlnoci, nastal čas, že i my se budem muset vydat na cestu k domovu. Měním Adélu zpět na s.Adeho, sama volím civilnější oblečení. Děkuji majitelům Ateliéru za vřelé přijetí, paní Daniele za krásný večer. Beru Dalmatina na vodítko a odcházíme. Domů je to ještě dlouhá cesta, ale jsem spokojená. Byl to příjemný večer a doufám, že na příští FemDom párty, která je naplánovaný na březen 2015 přijedu znovu. . Mrs.Bojek 2014

 Copyright © 2010. Všechna práva vyhrazena