baner

Detail akce Vázání na zemi - královská disciplína + ropejam

datum: 11. 2. 2018
čas: 14:00:00

OBSAH:

V technickém bloku se budeme věnovat vázání na zemi (bez závěsného bodu), jako obvykle tak, aby začátečníci stíhali a pokročilejší si odnesli něco navíc. Vázání na zemi nabízí v porovnání se závěsy více času pro vzájemnou interakci, méně pokročilí ocení jeho bezpečnost a variabilitu při vynaložení menší námahy. V dalších částech workshopu budeme sdílet v kruhu stejně zaměřených párů a můžete se těšit na cvičení k prohloubení prožitku jednotlivců i komunikace v páru.

Úroveň: vhodné jak pro začátečníky tak pro pokročilé

Registrace: maximální počet párů je 12, jediné platné přihlášení je emailem na diana@femdomshibari.com, páry se zároveň registrují na www.bdsmklub.cz. Na klub se přihlašuje napsáním emailu na vasek@bdsmklub.cz, ideální je, pokud mi píšete, že se registrujete, a email klubu dáte do kopie :-)

Vstup: kurzovné je 250Kč/osoba + 100 Kč/osoba za vstup na Hrací neděli.

Čas: 14 - 18 hod.

Po workshopu: od 18:30 ROPEJAM. Jako vždy bude možnost společné večeře, povídání nebo soukromého pokračování v hracích místnostech už v rámci vstupu či za další příplatek ve vířivce a sauně.

S sebou: šátek na oči, provazy a karabiny, co máte, pohodlné oblečení pro volný pohyb na zemi, deku, mikinu, ponožky pro klidnější části workshopu. Podložky a občerstvení na místě.

Pokud si budete na místě dávat oběd, naplánujte si prosím dostatek času před workshopem, budeme začínat přesně.
Přihlášení na akci

Copyright © 2010. Všechna práva vyhrazena