baner

Detail akce Shibari - jen ŽENY: Velké setkání + večerní ropejam

datum: 25. 2. 2018
čas: 14:00:00

14:00 - 18:00, od 18:30 ROPEJAM

Lektorujú: Diana Vera a Joan von Brook

Podrobnosti: www.femdomshibari.com, registrace diana@femdomshibari.com

OBSAH:

Setkání pro modelky i riggerky, pokročilé i začátečnice, možnost přihlásit se jednotlivě, možnost vyzkoušet si opačnou roli v přijímajícím bezpečném prostředí. Příležitost odpoutat se od tradičního pojetí, kdy muž váže ženu nebo žena muže, přináší zcela jiné prožitky, kdy se budeme moci lépe soustředit samy na sebe a na svá ženská témata. Diana povede bloky cvičení zaměřené na vzájemné seznámení a na manipulaci s tělem a provazem. Joan bude učit techniku některého úvazu a podělí se o své bohaté zkušenosti na téma rope-bottoming. Pokud máte některá návrh na společnou aktivitu, prosím napište mi, domluvíme se.

Úroveň: vhodné jak pro začátečníce tak pro pokročilé

Registrace: i pro jednotlivce, jediné platné přihlášení je emailem na diana@femdomshibari.com, do kopie vasek@bdsmklub.cz

Vstup: kurzovné je 250Kč/osoba + 100 Kč/osoba za vstup na Hrací neděli, sociální slevy na vyžádání.

Čas: 14 - 18 hod.

Po workshopu: od 18:30 ROPEJAM. Jako vždy bude možnost společné večeře, povídání nebo soukromého pokračování v hracích místnostech už v rámci vstupu či za další příplatek ve vířivce a sauně.

S sebou: šátek na oči, provazy a karabiny, co máte, pohodlné oblečení pro volný pohyb na zemi, deku, mikinu, ponožky pro klidnější části workshopu. Podložky a občerstvení na místě.

Pokud si budete na místě dávat oběd, naplánujte si prosím dostatek času před workshopem, budeme začínat přesně.
Přihlášení na akci

Copyright © 2010. Všechna práva vyhrazena