baner

Detail akce 16. Fetish bazar Praha

datum: 14. 9. 2018
čas: 18:00:00

Využijte bazaru k nákupu a prodeji věciček, které vám zbytečně leží doma!
Přijďte nakupovat - zde je galerie, co bude na prodej: http://fetishbazar.cz/lakadlo

Pro prodejce je povinná včasná registrace na emailu info[at]fetishbazar.cz nejpozději do 12.9.2018.
Pouze registrovaný prodejce bude mít připravené prodejní místo a označení. Podrobné informace na http://fetishbazar.cz/pravidla

PROGRAM (v 21,00):
Ragazza Pazza

Ragazza Pazza je loňskou absolventkou Prague Burlesque Academy a několik let se věnovala studiu výrazového tance. Burleska jí učarovala právě díky spojení tance, divadla, hudby, ženskosti a fantazie. Vystoupení, které vám předvede, vás zavede do magické chvíle, kterou zažila snad každá žena alespoň jednou v životě.
Buttercup Bunny

Buttercup Bunny je zrzavá pinupka, která má stále dobrou náladu a úsměv na rtech. Přináší slunce a smích kamkoliv přijde. Ač vám může někdy připadat naivně a slušně, v hlavě se jí honí hříšné myšlenky. Ve svém vystoupení vám ukáže, jak by mohla vypadat i vaše oslava narozenin a že sladký nemusí být jen dort...

Bazar bude probíhat od 18:00 do vyprodání zboží (odhadem do 22:00). Klu bude otevřen od 17:00
Prodejci jsou povinni si zareservovat své prodejní místo . Za prodejní místo není vybírán žádný poplatek! Fotky a ukázky nabízených věcí posílejte také na na info[at]fetishbazar.cz . Jsou velkým lákadlem pro návštěvníky a mnozí i podle fotografií zvažují účast. Nevyfotíte = nepřilákáte si kupující.

Po bazaru následuje volná zábava s programem (bude doplněn) Kromě nákupu můžete tak posedět nad drinkem, jídlem z domácí kuchyně, pokecat s ostatními, nebo si hrát v některé z klubových místností. Akce Fetish Bazar se samozřejmě může zúčastnit každý, kdo se chce vidět s přáteli, nebo je jen zvědavý. Nákup a prodej není podmínkou účasti.

Na Fetish Bazar není vypsán striktní dresscode, ale je velmi doporučené oblečení typu latex, lack, kůže, Tv/Cd, korzety, cybergothic….atp.

VSTUPNÉ: 100,- konzumačka (=záloha na konzumaci na baru)
Přihlášení na akci

Copyright © 2010. Všechna práva vyhrazena