baner

Detail akce Bondage workshop

datum: 23. 2. 2018
čas: 17:00:00

Hlavní organizátor akce na nějž se obracejte s jakoukoliv pro akci relevantní problematikou – Nufinka

Po delší odmlce pro Vás na četná přání připravujeme Bondage Workshop západního stylu. Jedná se o plnohodnotnou alternativu moderní shibari vlně, akce bude rozsortována od praktických rad pro naprosté začátečníky až po závěsné variace ke konci programu. Naučíme se několik jednoduchých znehybňovacích metod, využijeme jak provazy a popruhy běžné, tak i materiály jiné a v domácnostech dostupné.Zajímá Vás více? Sledujte postupně doplňované informace :-).

Vstup na náš workshop je stále ZCELA ZDARMA!

Nehledejte v tom žádný háček, nebudete platit nic skrytě - prostě přijďte mezi nás a při odchodu si uhradíte jen svou útratu v běžných atelierových cenách, tato útrata však musí být minimálně 250,-. Počítá se sem samozřejmě veškerý klubem nabízený sortiment jídel, pochutin a nápojů, opět kuchyně chystá nejméně 4 varianty hotovek, nějaké maso i nemaso k objednání a pokud máte někdo dietetické potřeby zvláštního typu, napište je prosím do vzkazu u registrace a nebo organizátorce, pokusím se vyjít vstříc všem.

Bližší program postupně doplníme, ale už teď se máte nač těšit...

Povinná registrace na klubových stránkách (stačí k tomu i registrace na stránkách bez ručitele). Registrace jinde nejsou brány v potaz a organizátoři si vyhrazují právo na akci nesprávně přihlášené nevpustit. Pro osoby nepřihlášené a přihlášené v den akce po 12:00 bude ke vstupnému zdarma připočtena přirážka 50,- (tzv. chaosné), stejná přirážka pak může být naúčtována i osobám přihlášeným a bez omluvy nedorazivším - mějte prosím na paměti, že materiální podmínky jsou dimenzovány podle počtu přihlášených osob a nespolehlivost těchto počtů pak generuje zbytné náklady které se v důsledku odrazí na nás všech!!!

Přijďte si odpočinout, zrelaxovat a něco si zkusit, přijďte se pobavit mezi nás..

Nufinka a team BDSM klubu - Atelier Strašnice.

Na akci se chystaji:

  • Lena75e
  • grady
  • Rorschach (+1)
  • Dittrich
prihlas se taky!

Copyright © 2010. Všechna práva vyhrazena