Ve výrobě
Problémy hlaste zde

18.Fetish Bazar


datum:2019-09-20
čas:17:00 - 01:00
Začátek programu:18:00

JSME PLNOLETÍ! :D
Využijte bazaru k nákupu a prodeji fetish zboží, které vám zbytečně leží doma! Bazar pořádáme již po osmnácté a k těmto "plnoletinám" vám nadělíme i hustší program!

Pro prodejce je povinná včasná registrace na emailu info[at]fetishbazar.cz nejpozději do 19. 9. 2019.
Pouze registrovaný prodejce bude mít připravené prodejní místo a označení. Podrobné informace na http://fetishbazar.cz/pravidla

Bazar bude probíhat od 18:00 do vyprodání zboží (odhadem do 22:00). Klu bude otevřen od 17:00 Prodejci jsou povinni si zarezervovat své prodejní místo . Za prodejní místo není vybírán žádný poplatek! Fotky a ukázky nabízených věcí posílejte také na na info[at]fetishbazar.cz . Jsou velkým lákadlem pro návštěvníky a mnozí i podle fotografií zvažují účast. Nevyfotíte = nepřilákáte si kupující.

Po bazaru následuje volná zábava s programem (bude doplněn)
Kromě nákupu můžete tak posedět nad drinkem, jídlem z domácí kuchyně, pokecat s ostatními, nebo si hrát v některé z klubových místností. Akce Fetish Bazar se samozřejmě může zúčastnit každý, kdo se chce vidět s přáteli, nebo je jen zvědavý. Nákup a prodej není podmínkou účasti.

Na Fetish Bazar není vypsán striktní dresscode, ale je velmi doporučené oblečení typu latex, lack, kůže, Tv/Cd, korzety, cybergothic….atp.

VSTUPNÉ: 100,- konzumačka (=záloha na konzumaci na baru)

Přihlášení:


Lexi()
BohyneVsechMoriAVesmiru()
Iris IndependentLady()
gangster()
Artiss(+1)
well-behaved()