Workshop elektro + jehly / modifikace


datum:2019-11-22
čas:17:00 - 04:00
Začátek programu:19:30

Posledním Workshopem kalendářního roku je již tradičně dvoutématická akce týkající se oblasti Elektrostimulací a tortury + Jehel, skalpelů, modifikací a dalších aktivit spojených s krví.

!!!POZOR!!! letos už v listopadu !!!POZOR!!!

Hlavní organizátor akce na nějž se obracejte s jakoukoliv pro akci relevantní problematikou – Nufinka (bosorka at inkvizice dot com).

Vstup i na tuto akci je pro řádně a včas na našich www registrované ZCELA ZDARMA!

Obě části této akce probíhají odděleně, ale s možností časově stihnout většinu programu obou platforem, pokud by o to byl zájem. Prostor klubu je členitý a dostatečně velký aby bylo nutno obávat se konfrontace s nežádanými praktikami, proto jsou zváni jak fanoušci obou témat tak i příznivci i jen jedné z oblastí.

Na co se tedy můžete těšit?

Elektro – Generátory pulzů, diskuse k různým masážním radostem a jejich příslušenství, jiskřivá potěšení v podobě historických i moderních Violet / Orange Wandů.

Sekci si pod sub patronaci přebírají osvědčení animátoři.

Jehly – play piercingy, jehličky drobné i velké / široké, blood fetiš, scarifikace a značkování, cejchování a další modifikace. Tento workshop má formu krátkých přednesových oblastí, preferenčně je spíše aktivní a jeho konečnou podobu tvoří přítomní účastníci. Plánováno je tradiční klání v uměleckém zpracování jehlami, připraveny jsou tématické exhibice zahrnující háky a další kratochvíle pro pokročilejší.

Srdečně vás zveme do příjemného prostředí užít si jisker nejen v očích dříve, než naplno vypukne vánoční šílenství...

Přijďte se pobavit mezi nás.

Nufinka a team atelieru Strašnice.

Povinná registrace na klubových stránkách (stačí k tomu i registrace na stránkách bez ručitele). Registrace jinde nejsou brány v potaz a organizátoři si vyhrazují právo na akci nesprávně přihlášené nevpustit. Pro osoby nepřihlášené a přihlášené po 22. 11. 2019 12:00 bude ke vstupnému zdarma připočtena přirážka 50,- (tzv. chaosné), stejná přirážka pak může být naúčtována i osobám přihlášeným a bez omluvy nedorazivším - mějte prosím na paměti, že materiální podmínky jsou dimenzovány podle počtu přihlášených osob a nespolehlivost těchto počtů pak generuje zbytné náklady které se v důsledku odrazí na nás všech!!! Přijďte si odpočinout, zrelaxovat a něco si zkusit, přijďte se pobavit mezi nás.. Nufinka a team BDSM klubu - Atelier Strašnice.

Přihlášení:


Nufinka()
Kadetz()
MasterPhoenix(+1)
Iška()
Jakub()
Red John()
ikkyu()
S. (+d.)((2 os.))
Pinkie()
Suiza()
Loa()
Kamelia()
Buldozer(+ Tabron)
zorb25()
Samhonore()
KKKIM(KKKIM + 1)
Hedvika W()
Riccarton(Riccarton)
Daniela()
Indefinita(Indefinita + Gabriel)
Silverka()
Lucie(+1)
Psychopat + Lee()
Dittrich(+Dee)
Lamicka()
Oom()
kaligula73(+ 1)
pepif()
Rajče()
parkaan()
Hary()
Jane()
PMS()
milankam(- na elektrotématiku)
Lukas(+1)
Libores111()
mira80(půjdu s přítelem.....)
Shawn()
ObludaZla()
Tomas +1()
Otto96()
Domxxx(+Medeaa)
Maja()
Sombi()
Pavell()
Max a Beny()
Filip()
Lucka(Jdu se jen najíst )
alex()