PAW - Zvířátka s.r.o.


datum:2023-06-17
čas:16:00 - 02:00
Začátek programu:19:00

Nabušená Zvířátka s. r. o. s večerním rautem 

Tuhle akci také dobře znáte. Jen bude letos prostě zase o pár fousků lepší než loni, protože bude delší,  s interaktivním programem na více stanovištích, doplněná o zvláštní program pro nováčky, s jídlem  k dispozici a za účasti International Pupp 2023.  

 

Kdy: od 16.00 do půlnoci s programem, od půlnoci volná zábava 

Co je v ceně: večerní raut, zázemí klubu, soutěže a program 

Organizuje: Czech Puppy Team 

Hlavní program 

Těšit se můžete na diskusní panel, přednášku a nebo na vyprávění příběhu „do Chicaga a zpět“ od  Ritchiho. Kromě toho budou připraveny soutěže a aktivity vhodné k vyřádění, seznámení, i získání  další víkendové měny.  

Doprovodný program 

Na začátku večera se budeme věnovat vzdělávání nováčků, a to interaktivní formou, která jim pomůže  se zorientovat a využít informace zkušenějších na maximum. Budeme také vydávat ceny a odměny za  víkendovou měnu, kterou jste od pátku nashromáždili.  

Zázemí klubu 

Čeká vás také úplně nová, rozlehlá, odpočinková zóna s měkkým povrchem pro pohodlný pohyb, hraní  i posezení. Nezapomínáme ani na všemi milovaný kuličkový bazének a díky možnosti jídlo uzobávat  postupně nehrozí, že po večeři už nebudete schopni skotačit a zapojit se do další zábavy. Jako vždy  bude plně k dispozici zázemí klubu: šatny, sprcha, skvěle zásobený bar a nově večerní raut. 

 

 

Registrace 

Na všechny akce je nutné se registrovat alespoň 2 dny předem PROSTŘEDNICTVÍM FORMULÁŘE NA  TOMTO ODKAZU: https://forms.gle/oi8SJUjFbNwbsqTY6


Více informací na http://pragueanimalweekend.cz/

Registraci provedete na stránkách: https://forms.gle/oi8SJUjFbNwbsqTY6