Fetish bazar


datum:2023-06-16
čas:18:00 - 01:00
Začátek programu:21:00

Fetish Bazar (č.24)

pravidelná akce bez určeného intervalu, na které mohou všichni příznivci prodat, směnit, darovat nebo nakoupit různé fetish oblečení a hračky.

Program:

18,00 -? : fetish bazar

21,00 : vystoupení (doplníme)

Využijte bazaru k nákupu a prodeji fetish zboží, které vám zbytečně leží doma! 
Pro prodejce je povinná včasná registrace na emailu info[at]fetishbazar.cz nejpozději do 14. 6. 2023.
Pouze registrovaný prodejce bude mít připravené prodejní místo a označení. Podrobné informace na http://fetishbazar.cz/pravidla

Bazar bude probíhat od 18:00 do vyprodání zboží (odhadem do 22:00). Klub bude otevřen od 17:00 Prodejci jsou povinni si zarezervovat své prodejní místo. Za prodejní místo není vybírán žádný poplatek! Fotky a ukázky nabízených věcí posílejte také na na info[at]fetishbazar.cz . Jsou velkým lákadlem pro návštěvníky a mnozí i podle fotografií zvažují účast. Nevyfotíte = nepřilákáte si kupující.

Po bazaru následuje volná zábava s programem na podiu.
Kromě nákupu můžete tak posedět nad drinkem, jídlem z domácí kuchyně, pokecat s ostatními, nebo si hrát v některé z klubových místností. Akce Fetish Bazar se samozřejmě může zúčastnit každý, kdo se chce vidět s přáteli, nebo je jen zvědavý. Nákup a prodej není podmínkou účasti.

Na Fetish Bazar není vypsán striktní dresscode, ale je velmi doporučené oblečení typu latex, lack, kůže, Tv/Cd, korzety, cybergothic….atp.

VSTUPNÉ: 100,- 

Na tuto událost se nepřihlašujete