Ples v maskách


datum:2024-02-03
čas:18:00 - 02:00
Začátek programu:20:00

english bellow
Přijďte si zatančit a pobavit se. Podmínkou vstupu je maska a večerní společenský oděv (velká večerní). Velikost a typ masky je pouze na Vás. Vhodné jsou krajkové škrabošky, benátské masky ale i jiné. Záleží pouze na Vás, jak moc chcete být poznat nebo zůstat tajemní.
Povinný dresscode: oblek (ideálně tmavý pro pány) a společenské šaty (ideálně plesové) pro dámy.
Doplnění: šaty mají být přinejmenším polodlouhé (tedy POD kolena) a především SLAVNOSTNÍ. Pokud váháte, zda se mne máte zeptat, jestli to, co si chcete vzít, je slavnostní dostatečně, tak NENÍ
Příspěvek na organizaci: 250 Kč/osoba v předprodeji, u vstupu za 350 Kč. Předprodej cez smsticket - https://www.smsticket.cz/vstupenky/39615-ples-v-maskach
Otevření prostoru od 18.00, přivítání a začátek programu 20.00.
V prostoru backstage je možné si oděv doupravit (převléci se) a uložit si věci do uzamykatelné skřínky nebo si dát věci do šatny.
Osoby nedodržující dresscode budou mít 15 min na jeho splnění (převlečení). Po této lhůtě budou z prostoru bez náhrady vykázány.
============================================
The Ball in Masks
When? 3 February 2023 starting from 6:00 p.m. CET
Start of the program: 8:00 p.m. CET

Hi all! Come to dance and have fun.
We would love to see you wearing mask and and formal evening dress. The size and type of mask is up to you. Lace scrunchies, Venetian masks, but also others are suitable. It depends only on you, how much you want to be known or remain mysterious.
Mandatory dress code:
Men – suit - ideally dark color one, or a black tie
Women – full-length gowns or at least below-knees evening dress
Should you hesitate if your dress is formal enough, please do not ask me, the answer is: IT IS NOT.  But anyway you can write me with a photo and we can agree it.
 

Pro vstup na tuto akci je potřeba zakoupit vstupenky (viz.: Informace v popisku)