Fetish Bazar (č.26)


datum:2024-09-13
čas:18:00 - 23:59

FETISH BAZAR JE PRAVIDELNÁ AKCE BEZ URČENÉHO INTERVALU, NA KTERÉ MOHOU VŠICHNI PŘÍZNIVCI, ZKUŠENÍ I ZAČÍNAJÍCÍ, KOUPIT, PRODAT, SMĚNIT NEBO DAROVAT RŮZNÉ FETISH OBLEČENÍ. Na akci není povoleno fotit účastníky a návštěvníky.
Vstupné: 100,- CZK
Program:
18,00 -? : FETISH BAZAR
21,00 : tba
Prodejní místo bude potvrzeno a rezervováno pouze prodejci, který zaslal fotografie. Rezervaci proveďte nejpozději do 12. 9. 2024 zasláním emailu spolu s fotografiemi nabízených věcí na info[at]fetishbazar.cz
Podrobná pravidla: https://fetishbazar.cz/pravidla
Pouze registrovaný prodejce bude mít připravené prodejní místo a označení. Za prodejní místo nevybíráme žádný poplatek.
Doporučujeme prodávané věci označit svým nickem či jménem a smluvní cenou.
Vezměte si s sebou vlastní ramínka. Pokud plánujete s sebou vzít více oblečení, tak i vlastní stojánky (štendry) na zavěšení, vlastní kolíčky na připevnění cedulky s cenou nebo popisem. Štendry nám oznamte při registraci – přizpůsobíme tak prodejní místo!
Vstupné činí 100,-Kč a platí pro všechny účastníky- prodejce i návštěvníky.
Pošlete fotku/fotky věcí, které chcete prodat a my je umístíme na web jako lákavou informaci pro kupující a zájemce. Fotky se velmi osvědčily a lákají kupující i z daleka. Je to pro vás velká podpora zdarma, využijte ji. Fotky ukázky prodávaných věcí posílejte na info[at]fetishbazar.cz.
Prodejce musí přijít a vystavit své věci do 18:00 hod.
Nejedná se o prodejní akci a nabídku nového zboží, ale o odložené, použité, zánovní , nenošené věci, nebo oblečení které je vám velké nebo malé. Zboží prodávejte čisté, bez zápachu, dále použitelné (drobné vady nevadí, ale je dobré na ně upozornit). Dle předchozí zkušenosti měly největší odbyt věci za symbolické ceny.
Bazaru se mohou zúčastnit pouze osoby starší 18 let!
Organizátoři akce: Sharene sharene[at]seznam.cz a Mountbatten mountbatten4x.fix[at]centrum.cz
Na zveřejněných fotografiích z bazaru nebudou žádné osoby. Vyfocen bude pouze průběh bazaru, nabízené věci a vystoupení na podiu.

Přihlášení:


Chlop717()